Dlaczego lubię swoją pracę?

Czy zastanawiałeś się kiedyś za co właściwie lubisz swoją pracę? Co sprawia, że przebywanie w pracy daje Ci radość? A jeśli nie lubisz swojej pracy, to zdecydowanie powinieneś wejść na jeden z lepszych portali i przejrzeć oferty pracy w swojej branży. Tkwienie w pracy, której nie cierpimy, wpływa na nas bardzo destrukcyjnie. Nie ma chyba nic gorszego niż codzienne wykonywanie czynności, których z całego serca nie cierpimy.

Ale jeśli lubisz swoją pracę i codziennie wstajesz do niej z uśmiechem na twarzy, to widocznie zajmujesz się tym co bardzo lubisz. Tak też jest w przypadku osoby pracującej na stanowisku Asystentki Dyrektora. Za co można lubić tę pracę? Może za to, że asystuje się samemu Dyrektorowi, czyli najważniejszej osobie w firmie – zaraz po Prezesie. Prestiż stanowiska pracy jest dla wielu osób bardzo istotny.

Dla innych pracowników ważnym aspektem będą zarobki. Jeszcze inni zwrócą uwagę na premie pozapłacowe. Są także i tacy pracownicy, którzy niezmiernie cenią sobie pakiet medyczny – najlepiej taki, dzięki któremu można uczęszczać do większości placówek medycznych na terenie całej Polski. Znajdą się i tacy, dla których najważniejsza będzie karta sportowa, uprawniająca do wejścia na teren praktycznie wszystkich ośrodków rekreacyjno – sportowych. Dla bardzo wielu pracowników najważniejsza będzie miła i życzliwa atmosfera w zespole. Ale są i tacy, dla których wyznacznikiem fajnej pracy jest po prostu fajny szef.

One thought on “Dlaczego lubię swoją pracę?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *