• 18 wrz 24
  • /
  • Premium Pro Group Sp. z o.o.

Firma PREMIUM PRO GROUP SP.Z O.O. prężnie działająca od ponad 20 lat w branży chemii przemysłowej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kraków, ul. Mosiężnicza 3
Zadania:
  • praca administracyjno – biurowa
  • wprowadzanie danych
  • kontakt z klientem (mail, telefon)
Wymagania:
  • umiejętność obsługi komputera
  • gotowość do pracy na cześć etatu
Oferujemy:
  • praca 4 godziny dziennie (pon-pt)
  • szkolenie wprowadzające
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne ogłoszenia:

Asystent/specjalista ds. kadr, płac, zus

  • 19 wrz 2024

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

  • Pszczyna

obsluga kard, naliczanie płac oraz rozliczeń z ZUS.*praca w systemie równoważnym:8:00-16:00 wt.-czw.8:00-17:00 pon.8:00-15:00 pt. Wymagania inne: wykształcenie minimum średnie, mile widziane: 2 letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze kadr, naliczaniu płac i...

Asystent sali

  • 19 wrz 2024

  • Gdański Urząd Pracy

  • Kowale

Dbanie o atmosferę i wystrój piekarni, kontakt mailowy i telefoniczny z dostawcami, składanie zamówień, odbiór dostaw, kontrola jakości wydawanych wypieków, współpraca z szefem kuchni, pomoc w obsłudze klienta, kontrolowanie stanu magazynu, publikacja...

Asystent menedżera finansów

  • 19 wrz 2024

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

  • Rawa Mazowiecka

Analiza finansowa, wsparcie biznesu,Zarządzanie budżetem rocznym, monitorowanie miesięczne,Kontakt z klientami i pracownikami w języku chińskim Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie...