• 21 paź 24
  • Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim
Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim
Młodszy asystent ds. analizy i badań terenu
Miejsce pracy: Radzyń Podlaski
Numer: StPr/24/0413
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń biurowych, obsługa płyty dynamicznej, badanie, odczyt i sporządzanie dokumentacji do prac elektrycznych, sprawdzanie oraz wprowadzanie stanów magazynowych, współpraca z pracownikami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa programu SUBIEKT
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: Obsługa pakietu Microsoft Office

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radzyń Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim