• 27 mar 24
  • CCPORTER Sp. z o.o.
Koordynator w dziale Marketingu
Warszawa

Twoje zadania:
  • Koordynowanie zadań realizowanych w dziale marketingu (współpraca z grafikami, tłumaczami, web-developerami itp.)
  • Weryfikacja materiałów marketingowych pod kątem poprawności przygotowania zgodnie z wytycznymi
  • Wsparcie zespołu copywriterskiego w przygotowaniu materiałów reklamowych, w tym researchu fotograficznego i wideo
  • Dbałość o prawidłowy obieg i elektroniczną archiwizację dokumentów i materiałów
Twój profil:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane, ale niewymagane)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego zarówno w mowie i w piśmie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Analityczny sposób myślenia oraz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Dokładność i skrupulatność
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym oraz z naszego biura mieszczącego się przy Metro Politechnika
  • Swobodną, przyjazną i niekorporacyjną atmosferę
  • Dofinansowanie do karty sportowej i pakietu medycznego