• 17 paź 24
  • /
  • Praca.pl

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Asystentka / Asystent Zarządu
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Twoje zadania:
  • Wsparcie administracyjne i organizacyjne Prezesa Zarządu
  • Koordynacja spotkań, konferencji, podróży służbowych
  • Odpowiadanie na korespondencję, zarządzanie dokumentacją i archiwizacja dokumentów
  • Raportowanie oraz przygotowywanie prezentacji
  • Współpraca z innymi działami
  • Obsługa gości
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
Oferujemy:
  • Szkolenia
  • Benefity, m.in. bony świąteczne
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne ogłoszenia:

Manager ds. wsparcia zarządu

  • 17 paź 2024

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

  • Gliwice

Gromadzenie, analiza i przygotowywanie finalnej wersji budżetu, uzyskiwanie decyzji ze spółki matki do zawierania kluczowych umów dotyczących energii, nadzór nad umowami zawieranymi między spółką a spółką matką, nadzór nad dokumnetacją kontroli...

Asystent / Asystentka Biura Zarządu

  • 17 paź 2024

  • NES Fircroft

  • Wrocław

Główne obowiązki: Nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą Zapewnianie sprawnego działania i organizacji biura Centrali Obsługa biura sekretariatu i przyjmowanie Gości Wsparcie Kierownika Biura...

Pracownik ds. organizacji i obsługi organów Spółki

  • 15 paź 2024

  • PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

  • Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: prowadzenie i opracowywanie dokumentacji związanej z działaniem organów Spółki, uzgadnianie i opiniowanie materiałów kierowanych na posiedzenia organów Spółki, analiza dokumentacji w związku z wnioskami organów...