• 06 wrz 24
  • /
  • Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Asystent projektanta
Miejsce pracy: Ociąż
Numer: StPr/24/1227
OBOWIĄZKI:
Praca umysłowa, biurowa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ociąż


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 626 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Podobne ogłoszenia:

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

  • 15 wrz 2024

  • Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

  • Warszawa

Przygotowywanie projektów instalacji sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, tryskaczowych).Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz według określonych standardów, ścisła współpraca z...

Asystent projektanta

  • 13 wrz 2024

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

  • Tarnobrzeg

Asystent projektanta Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: inżynier środowiska, specjalizacja: systemy wodociągowe i kanalizacyjne Wymagania inne: RM bezrobotni zamieszkujący na wsi

Asystent projektanta

  • 13 wrz 2024

  • Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

  • Malbork

sporządzenie dokumentacji projektowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: obsługa auto cad, j. angielski poziom podstawowy