• 17 cze 24
  • AAS sp. z o.o.

Dla naszego klienta, lokalnej, stabilnej firmy cieszącej się uznaniem na rynku poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Asystent projektanta - sieci i przyłącza sanitarne
Miejsce pracy: Częstochowa
Zakres obowiązków:
  • Analiza i rozwiązywanie zagadnień oraz problemów technicznych z branży inżynieryjnej z zakresu instalacji i sieci sanitarnych
  • Wykonywanie rysunków do dokumentacji projektowych w oprogramowaniu CAD (szczególnie sieci i przyłącza – plany, profile, szczegóły)
  • Opracowywanie kompletnych dokumentacji projektowych pod nadzorem Projektanta
  • Pozyskiwanie zgód formalno – prawnych dla projektowanych zamierzeń inwestycyjno – budowlanych
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego technicznego (Inżynieria Środowiska lub pokrewne)
  • Praktycznej znajomości oprogramowania MS Office
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Sumienności i precyzji w wykonywaniu powierzonych zadań projektowych
  • Systematyczności, dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności w rozwiązywaniu zagadnień technicznych
Oferujemy:
  • Bezpośrednie zatrudnienie u Naszego klienta
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia
  • Dostęp do szkoleń podnoszących umiejętności i kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość zdobycia praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego