• 04 kwi 24
  • /
  • LUX MED Sp. z o.o.
Asystent ds. Obiegu i Archiwizacji Dokumentacji Personalnej
Lokalizacja: Warszawa

Twoją rolą będzie:
  • Pomoc w pracach o charakterze administracyjnym.
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej.
  • Wprowadzanie danych do systemów kadrowo-płacowych.
  • Porządkowanie dokumentów, zakładanie akt osobowych.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku bądź odbyte praktyki lub staże w firmie outsourcingowej.
  • Znajomość programu Excel.
  • Doskonała organizacja pracy.
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Znajomość programu TETA Constellation będzie dodatkowym atutem.
Poczuj komfort pracy z nami
  • Opieka Medyczna
  • Ubezpieczenie szpitalne
  • Karta sportowa
  • Program wellbeingowy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Profesjonalne szkolenia
  • Parking
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kursy języka angielskiego
  • Program Poleceń

Podobne ogłoszenia:

Asystent/ka działu HR

  • 22 kwi 2024

  • ManpowerGroup

  • Warszawa

Zadania: Wsparcie działu HR w bieżących zadaniach administracyjnych Przygotowywanie i opracowywanie danych pracowniczych, w tym: skanowanie, kserowanie i archiwizowanie dokumentów Zarządzanie bieżącą dokumentacją Współpraca z poddostawcami usług biurowych...

Asystent / Asystentka ds. Operacyjnych

  • 22 kwi 2024

  • EBS Spółka Akcyjna

  • Warszawa

Obowiązki : obsługa korespondencji oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów i informacji w firmie aktualizacja i tworzenie raportów, zestawień prowadzenie ewidencji dokumentów kontakt z placówkami należącymi do sieci w celu ustalenia danych dotyczących...

Asystent / Asystentka Centermanagement

  • 18 kwi 2024

  • ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K

  • Wrocław

Twoje zadania Osoba do kontaktu dla naszych najemców i klientów Sprzedaż powierzchni reklamowych w naszych centrach i parkach handlowych Zarządzanie umowami Prace administracyjne i organizacyjne Współp raca z innymi działami Twój profil Wykształcenie...