• 16 wrz 24
  • EBS Spółka Akcyjna
Grupa EBS S.A. istnieje od 1999r. i posiada ponad 150 placówek zlokalizowanych w centrach handlowych na terenie całego kraju - sektor retail. Obecnie zatrudnia około 1000 pracowników.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:
Asystent / Asystentka ds. księgowości
Obowiązki:
  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych (raporty kasowe, faktury sprzedażowe/zakup, paragony fiskalne)
  • Rozliczanie delegacji krajowych
  • Rozliczanie zaliczek pracowniczych
  • Kontakt z pracownikami sieci w zakresie wsparcia przy sporządzaniu dokumentacji księgowej
Wymagania:
  • Znajomość podstawowych przepisów praca podatkowego oraz Ustawy o rachunkowości
  • Znajomość programu FK Symfonia
  • Znajomość rozliczania sprzedaży z kas fiskalnych
  • Dokładność i dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w świetnym, zgranym, przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Dostęp do zasobów merytorycznych i możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów na preferencyjnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, karty rabatowe do placówek naszych sieci)