• 22 kwi 24
  • Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.
Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.
to nieustannie rozwijający się port komunikacyjny położony w centralnej części Polski.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko
Asystent / Asystentka Biura Zarządu
Miejsce pracy: Łódź
Jeśli łatwo nawiązujesz relacje, lubisz wyzwania i wiesz jak kreować pozytywny wizerunek naszej firmy
– to jest stanowisko dla Ciebie.

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • bieżąca organizacja pracy Biura Zarządu,
  • osobista i telefoniczna obsługa interesantów, w tym również w języku angielskim,
  • obsługa posiedzeń Zarządu, w tym przygotowanie, protokołowanie spotkań oraz archiwizacja dokumentacji,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, jej ewidencjonowanie i nadzór nad obiegiem,
  • przygotowywanie pism i dokumentacji, również w języku angielskim,
  • elektroniczne i papierowe archiwizowanie dokumentów, ich zabezpieczanie i porządkowanie,
  • prowadzenie terminarza spotkań członków Zarządu oraz obsługa i koordynacja spotkań,
  • dbałość o prawidłowy obieg informacji, dokumentów oraz właściwą współpracę Biura Zarządu z innymi działami Spółki.
Wystarczy, że posiadasz:
  • wykształcenie minimum średnie, studia w toku – mile widziane na kierunku prawo i administracja,
  • bardzo dobrą znajomość obsługi Microsoft Office oraz urządzeń biurowych,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne, umiejętność samodzielnego i efektywnego planowania pracy, ustalania priorytetów,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie FCE / B2,
  • umiejętność redagowania oficjalnych pism,
  • wysoką kulturę osobistą,
  • znajomość podstawowych reguł rządzących etykietą biznesu,
  • umiejętność swobodnej komunikacji i pracy pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub związane z pracą z klientem,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kategorii B.
Jeśli interesuje Cię praca w nieprzeciętnym miejscu i lubisz wyzwania, nie wahaj się!
Wybierz swoją nową drogę startową i dołącz do naszego zespołu!
Oferujemy Ci:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia,
  • opiekę medyczną z możliwością zakupu pakietów dla rodzin,
  • dofinansowanie kart sportowych,
  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze.