• 09 maj 24
  • /
  • Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Asystent projektanta instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/1831
OBOWIĄZKI:
praca biurowa - opracowywanie projektów w firmie: E4E sp. z o.o., sp. kom.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wymagane doświadczenie minimum 3 miesiące

Miejsce pracy:

Rzeszów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Podobne ogłoszenia:

Executive Assistant

  • 19 maj 2024

  • Aon

  • Kraków

The main responsibility of Executive Assistant will be providing administrative support to Business Leaders across locations and Solution Lines. Our office is located in Cracow and we offer a 50/50 hybrid working model. What the day will look live Acting as a point...

Asystent/ka ds. administracyjnych w biurze zarządu k/m

  • 19 maj 2024

  • Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

  • Warszawa

Praca z dokumentami: prowadzenie rejestru dokumentów i korespondencji, sprawne zarządzanie obiegiem dokumentów oraz ich archiwizację, prowadzenie oraz aktualizację wewnętrznych rejestrów i zestawień Telefoniczny i e-mailowy kontakt z dostawcami m.in....

Asystent kadry zarządzającej

  • 19 maj 2024

  • Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

  • Poznań

prowadzenie kalendarza spotkań przydzielonych konsultantów; zarządzanie komunikacją; profesjonalna i efektywnaobsługa rozmów telefonicznych; przygotowywanie raportów; zapewnienie wsparcia administracyjnego; ścisła współpraca zinnymi asystentami; kontakt z...