• 03 kwi 24
  • Randstad Polska Sp. z o.o.
Aplikuj na stanowisko asystenta działu zaopatrzenia. Możliwość stałego zatrudnienia.
Praca w Kajetanowie.
Asystent działu zaopatrzenia
Miejsce pracy: Kajetanów
oferujemy
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, od 4500-5000 zł brutto na start
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
  • pracę w Kajetanowie
  • dodatkowe benefity m.in. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
zadania
  • rozliczanie zleceń produkcyjnych w systemie ERP/ COMARCH XL
  • w prowadzanie faktur do systemu ERP/ COMARCH XL
  • wykonywanie dodatkowych poleceń przełożonego na dziale magazynowym
oczekujemy
  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • mile widziana znajomość programów magazynowych
  • doświadczenia na podobnym stanowisku