• 21 lis 22
  • Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent ds. finansowych (m/k)
Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy
Nr ref.: AS/STA/1122
Obowiązki:
  • przygotowywanie raportów finansowych,
  • prowadzenie rejestru dokumentów,
  • bieżący kontakt ze spółkami w ramach grupy,
  • wsparcie projektów wewnętrznych oraz zewnętrznych.
Wymagania:
  • doświadczenie w dziale księgowości/finansów,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • praktyczna znajomość MS Excel.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • pakiet benefitów (bilety do kina, opieka medyczna, refundacja zajęć rekreacyjnych, bony świąteczne),
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę stacjonarną w godzinach 8:00-16:00,
  • miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy.
www.trenkwalder.pl